ماهی بندر برای انجام خرید ، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران محترم ارائه نماید.

برای انجام مراحل ثبت و ارسال سفارشات، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز میباشد که مورد تایید کاربران می‌باشد.

ماهی بندر می تواند جهت اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده در زمان ثبت سفارش از مشتری اطلاعات تکمیلی درخواست نماید.

ماهی بندر در برخی موارد ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌ کردن سایت و همچنین امور بازاریابی از برخی اطلاعات وارد شده کاربران استفاده نماید و برای اطلاع‌رسانی به اعضای وب‌سایت، ایمیل یا پیامک(اس ام اس) ارسال نماید.

ماهی بندر از طریق شماره 50001060658884 برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می نماید که می‌تواند وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه ماهی بندر باشد.

ماهی بندر ممکن است نظرهای ارسالی کاربران را جهت رعایت قوانین سایت ویرایش یا رد نماید و همچنین اگر نظر ثبت شده توسط کاربر مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده نماید.
تاکید میگردد حفظ و نگهداری از نام کاربری و بر عهده کاربران محترم است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید این اطلاعات را برای شخص دیگری فاش نمایند.

ماهی بندر هویت شخصی کاربران را نزد خود محرمانه تلقی می‌کند و سعی در حفظ این اطلاعات دارد، مگر اینکه با حکم مقام قضایی در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

ماهی بندر برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران می کوشد و امیدوار است که تجربه خرید محصولات دریایی را به صورتی امن و راحت را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال از طرق زیر با ما ارتباط برقرار نمایید.
تلفن تماس: ۰۹۰۳۲۰۵۲۸۹۳
ایمیل: info@mahibandar.com
دفتر مرکزی: استان هرمزگان، بندرعباس، کوی فرهنگیان، پارک علم و فناوری هرمزگان